FIRSAT BÖLÜMÜNDE %70'E VARAN İNDİRİMLERİ KAÇIRMAYIN
SEPETİM ( 0 )
Üyelik Sözleşmesi

1- İşbu üyelik sözleşmesi Poletto Deri Ürünleri San. ve Tic.Ltd. Sti.. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Poletto Deri Ürünleri San. ve Tic.Ltd. Sti. olarak anılacaktır) tarafından, https://www.sofiabaldi.com/ web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2- Poletto Deri Ürünleri San. ve Tic.Ltd. Sti., Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3-  https://www.sofiabaldi.com/ web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Poletto Deri Ürünleri San. ve Tic.Ltd. Sti. üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Poletto Deri Ürünleri San. ve Tic.Ltd. Sti., müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. https://www.sofiabaldi.com/, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5- Üye, https://www.sofiabaldi.com/’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.sofiabaldi.com/’un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6- Üye, https://www.sofiabaldi.com/'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Poletto Deri Ürünleri San. ve Tic.Ltd. Sti.’ın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  

7- Üye, tüm hakları Poletto Deri Ürünleri San. ve Tic.Ltd. Sti.’a ait olan ve https://www.sofiabaldi.com/ üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
8-https://www.sofiabaldi.com/ herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Poletto Deri Ürünleri San. ve Tic.Ltd. Sti. ’ın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı https://www.sofiabaldi.com/ üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. https://www.sofiabaldi.com/ kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. https://www.sofiabaldi.com/ kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

 

KURUMSAL
Hakkımızda
Mağazalarımız
İletişim
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Gizlilik Ve Güvenlik
Sıkça Sorulan Sorular
Satış Sözleşmesi
Teslimat Ve İade
Üyelik Sözleşmesi
KULLANICI İŞLEMLERİ
Üyelik
Üye Giriş
Şifremi Unuttum
Sipariş Takip
E-BÜLTEN
  +90 212 642 23 33
Müşteri Hizmetleri
KATEGORİLER
     
KORGÜN

Pikare 2018