Bootie Bot

Hava sıcaklıklarının düşmesi ile beraber kadınların kışlık kıyafet ve aksesuar arayışı başlamaktadır. Özellikle bot ve çizme alanında çok farklı ve tarz modellerin olması ve neredeyse her renkten bot üretimi yapılması kadınların seçimini zorlaştırmaktadır. Son yıllarda kadınların kışlık tercihlerinin başında bootie botlar gelmektedir. Bootie bot ayak bileğine kadar uzanan kısa botlara verilen isimdir. Bootiler neredeyse tüm kıyafetlerle uyum sağladığından ve son yıllarda yazlık modelleri de üretildiğinden trend olmayı devam ettirmektedir.

Bootie Bot Kombinleri

Bootie her kadının tercihi olabilir ve keyifle kullanabilir ancak bootie alırken ve de kullanırken dikkatli olunmalıdır. Kısa boylu, kalın baldırlı ya da çok ince bacaklı kadınların bootie giyerken kombinleri..

Deri Bot

Bayan ayakkabı dünyası içerisinde şıklığı ile parlayan modeller arasında deri bot seçenekleri yer alıyor. Bu tarz modeller estetik bir görünüm elde etmek isteyenler için ideal bir seçim olarak karşınız çıkıyor. Kullanım kolaylığının yanı sıra kaliteli olması ile uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Modeller de görsel şıklık üst seviyede yer alıyor. İster özel günlerinizde isterseniz de gündelik yaşam içerisinde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Modellerin deri olması da görsel şıklığı arttırmaktadır. Kullanım açısından da rahat bir şekilde hareket etme özgürlüğü tanır. Bunun için sizde bu modeller arasından tercihte bulunarak zarif bir kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Deri Bot Modelleri

Deri bot modelleri içerisinde düz tasarımlar yer aldığı gibi özel tasarımlar da size profesyonel bir şekilde sunuluyor. Yüksek topuk olmasından dolayı sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz. İnce kalın topuklu seçenekler arasından tarzınıza uygun olanları belirleyerek güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Transparan detaylı modeller ise özel günlerde tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Etek altı veya pantolon altına şık bir seçim olacaktır. Modeller bilekten kavrama yaptığı için ayağınızda daha iyi bir şekilde kullanım sağlamanıza da imkan veriyor. Bazı modeller üzerinde yer alan desenler de modelin daha zengin görünmesine olanak sağlıyor. Deri tasarımı ile istenilen görsel şıklık da kolaylıkla elde edilebiliyor. Satın aldığınız modellerin bakımlarını düzenli olarak yapmanız sağlıklı bir kullanım oluşturmanıza da imkan verir.

Deri bot seçiminde mutlaka kaliteli modellere yönelmeniz gerekir. Ayağınızı soğuktan koruması ve kaliteli bir yürüyüş imkanı vermesi gerekir. Bunun için size sunulan modellerin iç kısımları ve alt taban kısımları profesyonel olarak dizayn edilmiştir. Herhangi bir şekilde kayma durumu oluşmaz. Ayrıca ayağınız gün boyu içerisinde rahat bir şekilde nefes alır ve terleme oluşmaz. Modellerin içerisinde yer alan hava kanalları modelin hava almasına olanak sağlar. Modern tasarımlar olduğu için sizin özel hissetmenize de yardımcı olur ve gün boyu sizin şık olmanızı sağlar. Bunun için size özel olarak belirlediğiniz modelleri online olarak inceleyebilir ve güvenilir bir şekilde alım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm modeller yeni sezon olarak size sunuluyor. Ayrıca özellikli ürün olduğundan dolayı profesyonel bir kullanım da sağlayabiliyorsunuz. Fark oluşturmak ve şık bir kombine imza atmak isterseniz en yeni kreasyon örneklerine göz atmanız yeterli olacaktır. Modeller içerisinde süet bot seçenekleri de yer alıyor. Parlaklığı ve şıklığı ile ideal bir seçim olacak olan bu model özel fiyat seçeneği ile de ön planda yer alıyor. Tüm hizmet içeriğini müşteri memnuniyetine uygun olarak sunan firmamız iade ve değişim konularında da size hızlı bir şekilde yardımcı oluyor. Bundan dolayı güvenilir bir şekil