Kol Çantası

Kadınların önemli bir parçası gibi olan kol çantası yanından asla ayırmadığı aksesuarlar arasında yer alıyor. Kol çantaları kadınların dolaplarından asla eksik etmediği parçalardır. Bu vazgeçilmez aksesuar tasarımcıları harekete geçirerek kadınların zevkine ve tarzına uygun birçok model tasarlarlar. Çarpıcı renklerde, farklı materyallerle ve değişik saplar ve askılar kol çantalarına ayrı bir bakış katmıştır. Kadınların kol çantalarına taktıkları ponpon ve fularlarda kendine has tarzı olan kadınların zevklerini yansıtmaktadır. Zincir askılı kol çantalar sokak modasının en çok tercih edilen modeli olmuştur. Kol çantalarında çiçek baskılı kumaşlardan tasarlanan çantalar kadınların şık kombilerinin tamamlayıcısıdır.

Günlük Kullanım ve Davetlere Kadar Kol Çanta Modelleri

Günlük kullanımda ve gece kullanımda doğru kol çantası tercihiniz sizin tarzınızı ortaya koyacaktır. Çantalarda kullanılan farklı motifli kilitler ise çantayı basitlikten çıkarıp çarpıcı modeller haline sokuyor. Farklı modellerde kadınlara hitap eden kol çantaları geometrik şekilleri ve büzgülü modelleriyle kolay ve rahat bir kullanımı oluyor. Çanta ve ayakkabı kombineleriniz uyumlu olduğunda sizin her zaman şık olmanızı sağlayacaktır. Klasikten, spora ve abiye kıyafetlere göre birçok modele sahip olan kol çantalar kadının her zaman yanında taşıyacağı aksesuarı olacaktır.

Kol Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Kol çantası modelleri zengin renk seçenekleri ve modelleri ile satışa sunuluyor. Sade kombini tarz bir hava vermek için ya da şık kombinelerinizi tamamlamak için doğru çanta tercihi yapılır. Çanta seçerken özellikle çantanızda neler taşıdığınızı düşünerek almanız gerekir. Kadınların vücut tiplerine de göre doğru çanta seçmeleri gerekir. Günlük hayatta her şeyi yanınızda taşıyan biriyseniz ve vücut yapınızda minyon ise sizin kesinlik orta boylu çanta tercih etmelisinizdir. Çünkü büyük boy çantalar bu tipteki kadınların tüm dikkatini çantanın kadından büyük durduğunu düşündürecektir. İri yapılı ve uzun boylu kadınlarda küçük çantaları tercih etmemelidir. Bu tipteki kadınlarından bu küçük çantaları kullandığında sanki yanında bir şey yokmuş gibi durur. Bu tipteki bayanlar orta boy veya büyük boy çantaları kombinelerine uygun şekilde rahatlıkla kullanabilirler. Klasik siyah deri olan kısa saplı kol çantası modellerinden tutunda zengin renk seçeneklerine kadar sitemizde onlarca model sizi bekliyor.

Çanta Modelleri

Özellikle kadınlar için vazgeçilmez olan aksesuarların başında çanta modelleri gelir. Çanta her ne kadar bütün havayı değiştiren bir aksesuar görevini üstlense de aynı zamanda bir ihtiyaçtır. Bu nedenle farklı ihtiyaçları yönelik farklı fonksiyonlarda çanta modelleri mevcuttur.

Çanta Modelleri ve Kullanım Alanları

Çanta denince kadınların aklına ilk gelen klasik kol çantaları olacaktır. Bu alanda istenmediği kadar çok çeşit vardır. Hacmi en geniş olan çantalar genellikle kol çantalarıdır. Ayrıca içleri bölmeli olabildiğinden ve anahtar, telefon gibi eşyaların konabileceği küçük gözler barındırdığından kol çantaları en çok tercih edilen çanta modelleri arasındadır. Kol çantalarının bu fonksiyonelliğinin yanı sıra birbirinden değişik tasarımlarıyla muhteşem görüntüye de sahiptirler. İster klasik siyah veya kahverengi ister cıvıl cıvıl canlı renklerle günün her anında kullanılabilecek farklı tasarımlar kol çantalarında mevcuttur.

Portföy çantalar ise günlük kullanıma da uygun olsa bile genellikle gece kullanımlarında karşımıza çıkmaktadır. Bunun nedeni genellikle günlük kullanımda çantaya konulması gerek