Espadril Ayakkabı

Espadril ayakkabı yıllardır modası geçmeyen her sezon vitrinlerde eksik olmayan ayakkabılar arasında yer alıyor. Kadın ve erkeklerin bahar ve yaz aylarından ayaklarından çıkarmadıkları espadril ayakkabı rahatlığın simgesidir. Günlük hayatlarında konfor ve rahatlığına düşkün kişilerin severek kullandıkları arasında yer alıyor. Espadril ayakkabılar üst tarafı pamuklu kumaştan olup tabanı ise halatın şekillendirilmesin oluşan bu ayakkabılar yaz aylarında kadın ve erkeklerin ayaklarını terletmeden ve yakmadan giyebileceği ayakkabılardır. Her tarza ve zevke göre tasarlanan espadril ayakkabı modelleri geniş yelpazesi olan ürünlerdir. Ayakkabının kumaşı desenli, sade ve baskılı kumaşlardan tasarlanır. Bu ayakkabıları genelde düztabanlıdır. Fakat farklı tarzlar için kalın tabanlı modelleride bulunmaktadır. Genelde hasır örgü tabanlı olan bu ayakkabılar farklı materyallerden de tabanlar kullanılıyor. Her yerde çok rahat giyebileceğiniz espadril ayakkabılar rahat olmasından dolayı düğünlerde gelinlerin tercihi bile olmaktadır. Erkelerin spor tarzdaki takım elbiseleriyle kombin yaparlar. Hem klasik hem de spor bir hava yaratırlar.

Espadril Ayakkabı Modelleri Şıklık Ve Rahatlık Sunuyor

Hem kadınlar hem de erkekler için birçok modeli olan bu ayakkabılarla şahane kombinler yapılıyor. Ünlülerinde ayaklarında da sıkça rastlanan bu ayakkabılar dünyaca çok ünlü ayakkabılardır. Espadril ayakkabı modellerinde genelde keten kumaş ve pamuklu kumaşlar kullanılır. Farklı kumaşlardan da tasarlanan bu ayakkabılar pullu, paletli, dantelli, geometrik desenli, emojili ve zımbalı modelleri her tarza hitap etmektedir. Sonbahar aylarında deri montlarla zımbalı espadril ayakkabıları şahane bir kombin olacaktır. Dantelli, pullu ve payetli modelleriyle düğün ve davetlerde elbiselerin altına çok yakışacaktır. Gelinlerinde artık düğünlerde tercihi olan kalın tabanlı dantel beyaz espadril ayakkabı rahatlığından vazgeçmeyerek de şık olurlar. Kadın ve erkelerin bu ayakkabıları günlük yaşantılarında çorapsız ya da babet çorapla çok rahat giyebilirler.

Espadril Ayakkabı İle Kombin Önerilerinden Yararlanın

Erkeklerin günlük yaşantısında veya iş hayatında giyecekleri takım elbiselerin dar paçalı pantolonların altında çok rahat kullanabilirler. Bu ayakkabıları giyerken pantolon paçaları kısa olmadır. Spor ve klasik giyimin mükemmel birleşimi olacaktır. Yaz aylarında kadınların giydikleri uzun veya kısa elbiselerin altında rahat ve tarz bir kombin olacaktır. Kısa şortlarla da kullanılan bu ayakkabılar yaz aylarında kadın ve erkeklerin ayağından çıkmayacaktır. Sizde rahatlığın simgesi olan espadril ayakkabılara sahip olmak istiyorsanız web sitemize göz atarak ürünlerimizi tercih ederek satın alabilirsiniz.