Topuklu Sandalet

Her mevsim tercih edilerek kullanılan ayakkabı modelleri arasında yer alan topuklu sandalet estetik tarz oluşturmak isteyenlere yardımcı olması ile ön planda yer alıyor. İster ofis içerisinde isterseniz de sokakta şık bir duruş sergilemek isterseniz bu ürünler sizin için en doğru seçim olacaktır. Farkındalık arayışı içerisinde iseniz bu modelin sunduğu avantajlı dünyaya da giriş yapmanız yeterli olacaktır. Modeller özel konsept içerisinde size sunuluyor. Topuk kısmı kaliteli ve tarz bir tasarıma sahiptir. İnce ve kalın topuk seçeneği ile size sunuluyor. Topuk kısımları yere daha iyi basmanıza olanak sağlıyor. Herhangi bir şekilde kırılma veya kopma durumu da yaşanmıyor. Bu özelliği ile de uzun süreli kullanıma uygun olarak karşınıza çıkıyor.

Cappucıno Süet Taşlı Topuklu Sandalet

Topuklu Sandalet Modelleri

Topuklu sandalet modelleri içerisinde topuk kısmı özel tasarıma sahip olan modeller özel günler de kullanabileceğiniz ürünler olarak yer alıyor. Bu modeller içerisinde ayağınız rahat eder ve herhangi bir şekilde sizi rahatsız etmez. Özel tasarımla süslenmiş olan modeller kıyafetler ile kombin yapmanıza da olanak sağlıyor. Farklı renk seçeneklerini tercih ederek istediğiniz görsel şıklığı kaliteli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Modeller de yer alan toka kısmından istediğiniz ayarı da kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayak bileğinizden bağlanan modeller etek ile uyum içerisinde olacak ve tarz bir görsel oluşturmanızı sağlayacaktır.

Pembe Süet İncili Topuklu Sandalet

İnce bantlı topuklu ayakkabı modelleri nelerdir?

İnce bantlı topuklu ayakkabılar hem zarif hem de modern durmaktadır. Ayak şeklinizi alması bir yana ister klasik isterseniz de spor kıyafetlerinizle dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Örnek olarak gösterilecek olur ise kot pantolon, şifon gömlek, küçük bir çanta birde ince bantlı topuklu ayakkabı ile kombin yaparak dilediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Klasik bir pantolon ile de uyumu oldukça şıktır. İnce bantlı topuklu ayakkabı model olarak aynı tip olmakla birlikte farklı ve zengin renk seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz her rengi rahatlıkla bulabilirsiniz. En fazla kullanılan ve tercih edilen renkler arasında siyah, gümüş ve rose rengi mevcuttur. Bu renkler her kıyafet ile kullanılır.

İnce bantlı topuklu ayakkabı modelleri her ayak kalıbına rahatlıkla uyan ve rahat bir kalıbı olan bir ayakkabı modelidir. Rahatlıkla yürüyebilir ve hareket edebilirsiniz. Farklı modeller ve çeşitli renk seçeneklerinin bulunduğu ince bantlı topuklu ayakkabıları modelleri için sizlere en fazla uyan ve sizin zevkinize hitap eden renkleri tercih ederek rahatlıkla alabilirsiniz.