Renk

Beden


Topuklu Sandalet

Her mevsim tercih edilerek kullanılan ayakkabı modelleri arasında yer alan topuklu sandalet estetik tarz oluşturmak isteyenlere yardımcı olması ile ön planda yer alıyor. İster ofis içerisinde isterseniz de sokakta şık bir duruş sergilemek isterseniz bu ürünler sizin için en doğru seçim olacaktır. Farkındalık arayışı içerisinde iseniz bu modelin sunduğu avantajlı dünyaya da giriş yapmanız yeterli olacaktır. Modeller özel konsept içerisinde size sunuluyor. Topuk kısmı kaliteli ve tarz bir tasarıma sahiptir. İnce ve kalın topuk seçeneği ile size sunuluyor. Topuk kısımları yere daha iyi basmanıza olanak sağlıyor. Herhangi bir şekilde kırılma veya kopma durumu da yaşanmıyor. Bu özelliği ile de uzun süreli kullanıma uygun olarak karşınıza çıkıyor.

Cappucıno Süet Taşlı Topuklu Sandalet

Topuklu Sandalet Modelleri

Topuklu sandalet modelleri içerisinde topuk kısmı özel tasarıma sahip olan modeller özel günler de kullanabileceğiniz ürünler olarak yer alıyor. Bu modeller içerisinde ayağınız rahat eder ve herhangi bir şekilde sizi rahatsız etmez. Özel tasarımla süslenmiş olan modeller kıyafetler ile kombin yapmanıza da olanak sağlıyor. Farklı renk seçeneklerini tercih ederek istediğiniz görsel şıklığı kaliteli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Modeller de yer alan toka kısmından istediğiniz ayarı da kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayak bileğinizden bağlanan modeller etek ile uyum içerisinde olacak ve tarz bir görsel oluşturmanızı sağlayacaktır.

Pembe Süet İncili Topuklu Sandalet

En Yeni Trendler Arasından Seçim Yapın

Tüm modellerimiz en yeni trendler arasında yer alıyor. Bu da sizin farklı olmanıza yardımcı oluyor. Modeller ile estetik bir tarz oluşturmak isterseniz sizin için özel olarak belirlediğimiz modelleri inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz model en kısa süre de belirtilen adrese hızlı kargo avantajı ile geliyor. Günün modasını takip etmek ve yeniliklerden haberdar olmak isterseniz sizin için seçtiğiniz kreasyonu yakından izleyebilirsiniz.