Dolgu topuklu ayakkabılar

Dolgu Topuklu Ayakkabı

Yaz kış severek giyilen dolgu topuklu ayakkabı lar, her mevsimin kurtarıcısı olarak dolaplardaki yerini almaya devam ediyor. Rengarenk renkleriyle, mevsimine göre şekillenen modelleriyle her kadının göz bebeği olan dolgu topuklu ayakkabı özellikle de kısa boylu bayanlar için öncelikli sırada. Görünüşü ve zarafetiyle de oldukça dikkat çeken ayakkabılar giderek günlük hayatın da bir parçası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıların mevsimlik çeşitleri olmasına rağmen iki mevsimi temel alarak incelemek daha doğru olacaktır. Tahmin edildiği üzere bu mevsimler yaz ve kış. Dolgu topuk ayakkabılarda bu ayrımı yapmak mümkündür. Üstü açık bir şekil de ayağı dışarı da bırakan bu ayakkabılar, kullanıldıkları ürün ve tamamlandıkları aksesuarlarla bu ayrıma tabi tutulabilirler. Örneğin deriden üretilmiş bir dolgu topuk ayakkabı kış mevsiminin ayakkabısıdır demek hiç de yanlış olmayacaktır. Aynı şekilde hasırdan yapılmış bir dolgu topuk ayakkabı için de yaz mevsiminin ayakkabısıdır demek gayet doğru olacaktır.

 

Dolgu topuk ayakkabıların pek çok çeşidi bulunmakta ve bu çeşit giderek artmaktadır. Son zamanlarda topuk kısmına getirilen metal aksesuarla da şık bir görünüm elde edilmiş aynı zamanda da zamanın gerektirdiği yenilik yakalanmıştır.

Bilekten bağlamaları modellerle desteklenen modelerin bileğin daha ince görünmesini sağlamaktadır. Bileği saran bu bantların verdiği zarif hava sayesinde bu ayakkabılar önemli gün ve gecelerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmişlerdir. Uzun ve ya kısa elbiseler de çokça tercih edilen bilekten bağlamaları ayakkabılar sadece önemli gecelerde değil günlük hayatın koşturması içerisinde de gün yüzüne çıkmaya başlamıştı. Dolgu topuklu ayakkabı modellerinden biri de önünde püskülleri bulunan ve sempatikliğiyle adeta etrafına gülümseyen ayakkabılardır. Bu ayakkabılar oldukça şirin olmalarının yanı sıra aynı zamanda doğru kombinlendiğinde oldukça göz alıcı hale gelebilmektedirler. Burada önemli olan kombinleme biçimidir.

Sofia Baldi  Dolgu topuk ayakkabı modelleri

Bayanlar genel olarak bilinen markalar arasında ayakkabı seçimini yapmaya devam ediyor. Fakat adından çok az söz ettiren, butiklerini inceleyen her bayanı etkileyen bir marka daha var. Sofia Baldi Dolgu topuk ayakkabı modelleri tasarımlarıyla, ayakkabıları gören her bayanı kendine bağlayacak gibi duruyor. Sofia Baldi tasarımlarını incelediğimiz zaman ilk olarak gözümüze çarpan modelleri oluyor. Bu modelleri yaz modasına göre de hazırlaması oldukça hoş bir görüntü oluşturmuş. Bayanlar seçim yaparken çok fazla butikle karşılaşabilirler. Siz seçiminizi yaparken modellerden çok renkleri seçmeyi unutmayın. Sofia Baldi ayakkabıları arasında modeller ayrı bir dikkat, renkler ayrı bir dikkat çekiyor. Öncelikle alacağınız modeli nerede giyeceğinize karar verin. Eğer özel bir gece için tercihinizi yapıyorsanız nasıl görünmek istediğinize karar verin

Dolgu Topuklu Ayakkabı Nerelerde Giyilir?

Dolgu Topuklu ayakkabı önemli davetlerin, iş toplantılarının, münazaraların, düğün ve  gece eğlencelerinin olmazsa olmazlarındandır. Şık ve maskulen görünüm elde etmek isteyen bayanların ayaklarından çıkaramadıkları ayakkabılar, parlak taşlarla bezenmiş ışıltılı haliyle göz kamaştırıcıdır. Bu nedenle de kendini göstermek isteyen ve ben buradayım diyen bayanların ilk ter