Renk

Beden

Dolgu Topuk Ayakkabı

Yaz kış severek giyilen dolgu topuk ayakkabılar, her mevsimin kurtarıcısı olarak dolaplardaki yerini almaya devam ediyor. Rengarenk renkleriyle, mevsimine göre şekillenen modelleriyle her kadının göz bebeği olan dolgu topuklu ayakkabı özellikle de kısa boylu bayanlar için öncelikli sırada. Görünüşü ve zarafetiyle de oldukça dikkat çeken platform ayakkabılar giderek günlük hayatın da bir parçası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. 

Bej Deri Zımbalı Dolgu Topuk Ayakkabı
Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıların mevsimlik çeşitleri olmasına rağmen iki mevsimi temel alarak incelemek daha doğru olacaktır. Tahmin edildiği üzere bu mevsimler yaz ve kış. Dolgu topuk ayakkabı ve platform topuk ayakkabılarda bu ayrımı yapmak mümkündür. Üstü açık bir şekil de ayağı dışarı da bırakan bu ayakkabılar, kullanıldıkları ürün ve tamamlandıkları aksesuarlarla bu ayrıma tabi tutulabilirler. Örneğin deriden üretilmiş bir dolgu topuk ayakkabı kış mevsiminin ayakkabısıdır demek hiç de yanlış olmayacaktır. Aynı şekilde hasırdan yapılmış bir dolgu topuk ayakkabı için de yaz mevsiminin ayakkabısıdır demek gayet doğru olacaktır.

Gümüş Deri Platform Topuklu Ayakkabı

Dolgu topuk ayakkabıların pek çok çeşidi bulunmakta ve bu çeşit giderek artmaktadır. Son zamanlarda topuk kısmına getirilen metal aksesuarla da şık bir görünüm elde edilmiş aynı zamanda da zamanın gerektirdiği yenilik yakalanmıştır.

Bileten bağlamaları modellerle desteklenen dolgu ve platform topuklu ayakkabılar bileğin daha ince görünmesini sağlamaktadır. Bileği saran bu bantların verdiği zarif hava sayesinde bu ayakkabılar önemli gün ve gecelerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmişlerdir. Uzun ve ya kısa elbiseler de çokça tercih edilen bilekten bağlamaları platform ayakkabılar sadece önemli gecelerde değil günlük hayatın koşturması içerisinde de gün yüzüne çıkmaya başlamıştı.

Siyah Süet Platform Topuklu Ayakkabı

Platform topuklu ayakkabı modellerinden biri de önünde püskülleri bulunan ve sempatikliğiyle adeta etrafına gülümseyen ayakkabılardır. Bu ayakkabılar oldukça şirin olmalarının yanı sıra aynı zamanda doğru kombinlendiğinde oldukça göz alıcı hale gelebilmektedirler. Burada önemli olan kombinleme biçimidir.

İnce topuk platform ayakkabının deri ile bütünleşmesi ve önünden gelen kalın çizilen ayakkabıyı sarması sert bir hava uyandırmasıyla beraber, kendine güvenen, oldukça başarılı bir iş kadını izlenimi de beraberinde getirmektedir. Şeritlerin farklı renklerde oluşu ve deriyle uyumu oldukça önemlidir.

Işıltılı Platform Topuk Ayakkabı Nerelerde Giyilir?

Platform ayakkabı önemli davetlerin, iş toplantılarının, münazaraların, düğün ve  gece eğlencelerinin olmazsa olmazlarındandır. Şık ve maskulen görünüm elde etmek isteyen bayanların ayaklarından çıkaramadıkları dolgu topuklu ayakkabı parlak taşlarla bezenmiş ışıltılı haliyle göz kamaştırıcıdır. Bu nedenle de kendini göstermek isteyen ve ben buradayım diyen bayanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.  

Tüm bu zarafet, incelik ve şıklığın bir ada vücut bulduğu ayakkabı çeşitlerini internet sitemizden bulmanız mümkündür.